فروشگاه اینترنتی فرش ایران کارپت افتخار دارد در راستای تکریم مشتریان خود، کلیه سفارشات بالای 1 میلیون تومان که کل مبلغ سفارش بهصورت آنلاین و موقع ثبت سفارش پرداخت میشود را به رایگان تا درب منزل خریداران ارسال نماید. هزینه ارسال رایگان و تحویل درب منزل به وسیله چاپار و یا تیپاکس می باشد.

سیاست کلی این مجموعه تولیدی و توزیع کننده فرش ماشینی تنها در ارائه فرش ماشینی درجه یک با قیمت درب کارخانه و قیمت فرش مصوب است که با حذف واسطه و هزینه های نمایشگاهی نسبت به بازار و نمایشگاه های معتبر 20 تا 40 درصد اختلاف قیمت را به وجود می آورد. از مهمترین ویژگی های یک خرید فرش خوب تنوع بالای طرح فرش ، سهولت در تحویل ، کیفیت بالای فرش و قیمت فرش ارزان است که گروه تولیدی کارخانجات و صنایع فرش سلیمان صباحی کاشان همیشه سعی کرده اند که مجموعه ی این صفات را در یک خرید خاطره انگیز برای هموطنان عزیز ایجاد کنند. اين شرکت بر اساس خط مشی کيفی خود به منظور اطمينان و اعتمادمشتری و تحقق شعار "فرش نگين، نگين فرش های ماشينی" مرغوبيت و تنوع در طراحی محصول را سر لوحه کاری خود قرار داده، مواد اوليه مصرفی را با کيفيت مطلوب از بهترين شرکتهای داخلی و خارجی بویژه شرکت درالون آلمان تهيه میکند.

در سال 83 این شرکت موفق به تولید فرش 500 شانه گردید . در کارخانه گلیم فرش ماشینی علاه بر تولید گلیم ماشینی متری یا کناره گلیم، بافت آن در سایز بندی های مختلف هم انجام می شود که عمدتا در آشپزخانه، اتاق خواب و یا به عنوان پادری از آن در منزل استفاده می شود و تمامی کارخانه های تولید گلیم ماشینی بافت این محصول را در سایز استاندارد مشخصی انجام می دهند که این ابعاد به شرح زیر می باشد. این نوع کانونیسازی در جایی اتّفاق میافتد که جهتگیری آن بیرون داستان اتّفاق افتاده باشد و وابسته به هیچ یک از شخصیّتهای درون متن نیست: «کانونیگر بیرونی میتواند اُبژه (انسان یا شیء) را هم از خارج بنگرد، هم از داخل. در جلد اول تاریخ تمدن پادشاه مذکور، داریوش کبیر هخامنشی است و زن نیز اینتافرنس نام دارد و روال داستان همانند مرزباننامه است. پرداخت کل سفارش به صورت آنلاین و موقع سفارش: هزینه سفارش قطعی است و هیچ افزایشی نخواهد داشت. پرداخت سفارش موقع تحویل: برای ثبت سفارش 10% مبلغ کل به صورت بیعانه و الباقی موقع تحویل دریافت خواهد شد. توجه داشته باشید سفارشاتی که به صورت پرداخت موقع تحویل میباشد شامل هزینه ارسال به شرح زیر خواهند بود.

اقبال معتقد است از آنجا که، پیامبر اشرف مخلوقات است، عاشقان او نیز بهترین عاشقان و اشرف عاشقان خواهند بود. آلودگیهای مختلف با پایهی روغنی پس از جذب شدن به الیاف فرش به سختی قابل شستشو خواهند بود. فرش امیرکبیر ، پس از آغاز فعالیت، امکان تحویل کالا را بهصورت رایگان فراهم کرده است. فرشی برای تو به دلیل عرضه مستقیم فرش کاشان از کارخانه، قیمت فرش ماشینی را با 10 تا 30 درصد تخفیف بفروش می رساند. زیرا که محصولات شرکت فرش سلیمان صباحی در میان خانه داران و خریداران فرش ماشینی نامی آشنا با کیفیتی شناس می باشد. طرح آدرینا یکی از طرح های خاص فرش ماشینی شرکت فرش سلیمان صباحی است که جزو دسته طرح های خلوت و گل های واضح است ، با کیفیت CE اروپا است و جزو نقشه های ترکیبی مدرنیته و سنتی است . جدید ترین فرش طرح روناسی یکی از طرح های خاص فرش ماشینی شرکت فرش سلیمان صباحی است که جزو دسته طرح های خلوت و گل های واضح است ، با کیفیت CE اروپا است و جزو نقشه های ترکیبی مدرنیته و سنتی است . از جمله مهمترین شناسه های یک فرش ماشینی میزان شانه (تعداد گره در یک متر عرضی) و میزان تراکم ( تعداد گره در یک متر طولی ) می باشد جدید ترین فرش طرح روناسی با شانه 700 شانه و تراكم 2550 تراکم تولید می شود.

خرید قسطی فرش ماشینی فرش نگین مشهد هلال برای راحتی شما عزیزان خرید قسطی فرش را در نظر گرفته است. شما خریداران می توانید از شرایط اقساط ۳۶ ماهه بدون پیش پرداخت و ضامن استفاده کنید و تا سقف ۵۰ میلیون تومان خرید خود را انجام دهید. برای دریافت راهنمایی و اطلاعات بیشتر می توانید از طریق شماره تماس ۰۳۱۵۴۷۶۰۷۸۰ و ۰۹۳۹۳۶۱۸۱۸۳ یا شبکه های اجتماعی با ما در تماس باشید. برای خرید اقساطی فرش می توانید به صورت حضوری در نمایشگاه فرش نگین مشهد هلال واقع در شهرستان آران و بیدگل و یا مراجعه به نمایندگان ما در شهرستان ها اقدام به خرید خود کنید. همچنین برای آسایش شما امکان خرید اینترنتی فرش نیز محیا گردیده است. تفاوت خرید اقساطی فرش با خرید نقدی در خرید نقدی فرش شما از تخفیف بیشتری برخوردار هستید و در خرید قسطی فرش حداکثر با توجه به زمان اقساط که ۳۶ ماهه است شامل افزایش ۱۵% می گردد. همچنین از این مزیت برخوردارید که فرش قسطی خود را بدون پیش پرداخت خرید می کنید و ماهانه با پرداخت مبلغ کمی از فاکتور خود از آسایش بیشتری در خرید فرش برخوردار می شوید. برای اطلاع از قیمت فرش نگین مشهد هلال می توانید با ما در تماس باشید. محصولی که پیش روی شماست یعنی جدید ترین فرش طرح روناسی و تمامی محصولات تولید شده و عرضه شده توسط صنایع فرش سلیمان صباحی همگی با بالاترین کیفیت فرش در ایران و با پایین ترین قیمت ممکن به هموطنان عزیز تقدیم می شوند. با عرض پوزش، شما به صفحه ای دسترسی پیدا کرده اید که وجود ندارد. هرچه که فکرش را بکنید در خانه مردم میتوانی، پیدا کنی. ابتدا فرش را بو کنید ، نباید بویی شبیه به بوی پلاستیک و مواد نفتی در بافت فرش حس شود. فرش طرح کرم، دارای رنگی بسیار چشم نواز می­باشد چرا که رنگ زمینه کرم آن به هیچ وجه چشم را آزار نمی­دهد، بلكه باعث آرامش و تسكین چشم نیز می­شود و در عین حال برای خانه رنگی بسیار شیك به شمار می­رود. بسیاری از فروشگاه ها انواع فرش ها را با قیمت های بسیار پایین عرضه می کنند، ولی هر ارزانی بی حکمت نیست.


برچسب ها : فرش افشان ۱۲۰۰ شانه ، فرش شمیران ، فرش طرح شاهکار ، فرش 1200 شانه تراکم 3600 ، قیمت فرش نگین مشهد 700 شانه تراکم 3000 ، قیمت فرش نگین مشهد هلال ۷۰۰ شانه ، قیمت فرش نگین مشهد 700 شانه تراکم 2550 12 متری ، فرش نگین مشهد هلال ۷۰۰ شانه ، فرش نگین مشهد هلال ، فرش 700 شانه نگین مشهد ،